Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fájdalmas, vagyis...

Mennyire fájdalmas, vagyis milyen érzés, amikor tetoválnak?

Figyelt kérdés

Szombaton lehet megcsináltatom,és nekem ez lesz az első,nem félek,csak érdekel,hogy milyen érzés,amikor varrnak :D

Akinek van,elmondaná a tapasztalatát?


2010. nov. 11. 19:48
 1/7 anonim ***** válasza:
huhát nagyon személyfüggő, meg hogy hova varratsz, és hogy milyen fokozaton mélységen.... stb
2010. nov. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeptemberben tetováltattam, tehát viszonylag friss élmény.Nekem tarkómon van, iszonyatosan be voltam sz@rva, hogy fájni fog és megrándulok akaratlanul és el lesz b@szva miattam.Aztán mondja a srác, hogy most csinál egy kis részt, hogy érezzem, milyen.Hát nem éreztem semmit.Csontnál kicsit kellemetlen, de nem fájó.

Mit varratsz, ha nem titok?:)

2010. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Attól függ hova csináltatod.Nem észes,olyan mintha tűvel karcolgatnának(mert azt csinálják végülis:D)

nekem van egy pár,de a hasamon fájt a legjobban.Abba se lehet belehalni mondjuk.

Kérdés,hogy milyen a tűrőképességed:)

2010. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ja hozzáteszem (2. vagyok), hogy a vérvételen szabályosan rosszul vagyok és fáj, na ez nem olyan érzés abszolút.
2010. nov. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,azt kihagytam,hogy lapockára lesz :D

Én nem vagyok ilyen téren félős, van elég sok piercingem,de azért az más,mint egy tetoválás.

Amúgy egy old school mintát szeretnék,fecskével,rózsával meg ilyenekkel,holnap megyek be a szalonba és rajzolnak nekem mintát,már nagyon izgulok :)

2010. nov. 11. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
2. vagyok megint.Nekem is van piercingem, az se fájt és nem is féltem, sőt azt 7 éve csináltattam. Biztos izgulni fogsz, de ahogy elkezdi, egyből arra fogsz gondolni:"csak ennyi??"
2010. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,most azért megnyugodtam,de magamat ismerve,úgyis az lesz,hogy amikor ott vagyok és elkezdi csinálni izgulni fogok és amikor bejezte,akkor csak annyi lesz,hogy: "visszagondolva nem is fájt" :D
2010. nov. 11. 21:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!