Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az hogy egy tök...

Miért van az hogy egy tök szép lány nem fotogén? Mitől függ h ki mennyire az?

Figyelt kérdés
2010. nov. 11. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:
ÁLtalában attól függ, hogy kinek mennyire szimmetrikus az arca..
2010. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem mondanak csúnyának, de ha képet csinálnak rólam azon mindenki röhög:DD(kivéve ha én próbálkozok és nagy nehezen a 10.elfogadható)

Nem tudom mitől függ:/

2010. nov. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Jaaaj barátnőm is ilyen, nagyon szép élőbe de nehéz jó képet csinálni róla, és nem értem miért.. mondjuk nem nagyon tudok próbálkozni mert irtózik a fotomasinától és nem is nagyon engedi h lekapjam:D
2010. nov. 11. 18:07
 4/9 anonim ***** válasza:
jó beállás/beállítás és jó fantázia és egy kis photoshop csodákra képes:)de elég egy korrigáló képszerkesztő!Azzal nem lesz mű a kép!
2010. nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Nagyon sokat jelent, hogy milyen az arcforma, általában a négyszögletes arc a legfotogénebb, legalábbis ezt tanultam.

(Kiugró, széles arccsont, rövid orr, szétálló szemek, alacsony homlok.)

2010. nov. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem lany letemre olyan arcom van ahogy az utolso leirta,megsem erzem magam abszolut fotogennek ugy erzem csak azok a kepek jok amiket en keszitek magamrol abbol is csak kb. minden 30. xD,pedig amugy nem tartom csunyanak magam :P.
2010. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Mentek a pontok, akkor megnyugtatom hogy nem csak ő van ezzel így mert azt hiszi h azért van mert csúnya.. pedig téll nem csak a képeken vhogy nem ugyanolyan..:/
2010. nov. 11. 20:41
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem van olyan osztálytársam, aki élőben szerintem egyáltalán nem szép, jó, nem is csúnya, de olyan átlagos. láttam róla profi fotókat, azokon meg olyan szép volt, hogy cask ámultam, hogy ez tényleg ő-e. szóval ez fordítva is igaz :D
2010. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem, ha valaki fotogén, az azt jelenti : visszaadja a képen az élő látványt. Azt látod a képen amilyen valóságban, illetve talán szebbnek tűnik. (Semmiképp sem csúnyábbnak)


Mindenkiről lehet jó fotót készíteni, de nem mindegy hány fényképből sikerül az a fotó....

2010. dec. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!