Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » BamaLány fotózás, hogy megy?

BamaLány fotózás, hogy megy?

Figyelt kérdés
2010. nov. 8. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Elküldöd a jelentkezésed a megadott címre, ők pedig pár nap vagy hét múlva felveszik veled a kapcsolatot. Behívnak majd egy fotózásra, ahol alá kell írnod egy nyilatkozatot, amiben elismered, hogy a bama.hu kizárólagos tulajdonjoggal rendelkezik a készülő képek felett, és ezért a tulajdonjogért cserébe te sem anyagi, sem bármilyen más formában történő juttatás igényével nem léphetsz fel.

(Emiatt érdemes meggondolnod a jelentkezést, ugyanis azok a fotók örökre ott maradnak a honlapon, és bárki által hozzáférhetővé válnak az általad megadott adatokkal együtt. Ezt mondjuk most még lehet, hogy nem tartod veszélyesnek, de mondjuk 5 év múlva, amikor egy állásinterjúra mész, a leendő főnököd lehet hogy pont ezeket a fotókat találja majd meg rólad először a google-ön keresztül. Szóval fontold meg mindenképp!)

A fotózás a Dunántúli Napló épületében van egy kis stúdióban, vagy egy külső helyszínen, ha épp van a programnak valami támogatója.

Sminkes, fodrász, és stylist nem lesz, erről neked kell majd gondoskodnod!

A fotós viszont kedves lesz és profi, kb 30-40 percig fog fotózni,olyan 30 fotót fog rólad készíteni kb, és ezekből retusál 10-12-őt, ezek kerülnek majd fel a honlapra. Nincs beleszólásod sajnos, hogy mely képeket tegyék fel a honlapra, ezt az oldal szerkesztői a fotóssal együtt határozzák meg!


Ha van még kérdésed, szólj nyugodtan, én még évekkel ezelőtt voltam - de megmondom őszintén, megbántam. :)

2010. nov. 8. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ahh köszi ezt a sok infot! :)

Valahogy sejtettem, hogy saját magadatat kell ellátni.(Smink fodrász ruha stb..)

Nem nézhetnék meg esetleg a képeket rólad? De csak persze ha nem gond,Ha nem akkor nem :)

2010. nov. 9. 14:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!