Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kérhetem a véleményeteket egy...

Kérhetem a véleményeteket egy tetoválásról?

Figyelt kérdés

egyik ismerősöm csináltatta,kíváncsi lennék rá,ki mit gondol róla....

[link]

köszi!


2010. nov. 6. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

én nem vagyok laikus a témában, és általában ha meglátok valami ilyesmit, szörnyülködöm, de ezt nézem és konkrétan sírok a nevetéstől. ez ilyen sufnituning tetkó?:D imádom a hullámos karját meg lábait! *-*

najó ez egy szar, ezt nem javítani kell, ezt áhh.. hasplasztika minimum:D (term. lehet javítani, de ez tényleg sírvanevetős)

2010. nov. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez rettentően ronda. Nem is értem, hogy aki ennyire tehetségtelen, az miért teszi tönkre mások testét. Nem tudom mit akar ábrázolni, de annak a LÉNYnek az arca otromba. Meg az egész... Részvétem a tulajdonosának.

20L

2010. nov. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Alapjáraton is "érdekes", de miután láttam a feltehetőleg ötletadót ( [link] ez volt, ugye?)én megverném a tetoválót... :)
2010. nov. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a válaszát,és ezek szerint nem én vagyok hülye,hogy nem tetszik a tetoválása.. Merthogy megharagudott rám,amiért leszóltam,hogy rossz lett,és mondtam neki,hogy sokkal szebbet érdemelne... Ajánlottam neki haveromat,aki engem varr,de ha valaki nem szereti az igényesen,szépen kidolgozott teoválásokat,akkor sztem azzal valami baj van... Megjegyzem azért az árért kapott volna ezerszer jobbat.. :S Pedig szép lány,meg minden,de ha neki ez tetszik....... :(

Utolsónak: igen,az volt az eredeti... csak hát nem sikerült a "művésznek",mert nagyon elrontotta.. csak sajnos a lány fogja megszenvedni,ha rádöbben,hogy milyen csúnyaság lett ez.. hogy mi tetszhet most benne neki...? nem tudom felfogni...

2010. nov. 7. 23:19
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Mint egy saláta. O_O

Én szeretem a szép tetoválásokat, meg a tündéreket, de ez valami förtelmes.

2010. nov. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!