Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen gyakran néznek meg a...

Milyen gyakran néznek meg a pasik az utcán?

Figyelt kérdés

én azt vettem észre, hogy egyre többször.... ma minimum 2+ egy srác mosolygott, és szemezett vele. és ezek csak akiket észrevettem. amúgy is naponta 1-2 ember megnéz, és nem csak úgy átfut rajtam a tekintete. (ahhoz képest hogy csak suliba megyek, meg vissza általában.) nem hordok különleges cuccokat, semmi exrta nincs a kinézetemen...

15/L


2010. nov. 6. 19:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Általában megnéznek..Általában utánam szólnak..

Már megszokás....:D

2010. nov. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
attól függ hol járok aznap, miben vagyok, miylen passzban vagyok...
2010. nov. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
És nem idegesítenek a hülye beszólásaik?
2010. nov. 6. 19:59
 4/13 anonim ***** válasza:
Attól függ hogyan öltözöm. Van olyan nap, amikor tudatosan nem öltözöm ki, hogy mindenki hagyjon békén.
2010. nov. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Örüljetek neki, ha megnéznek, mert sajnos nem tart sokáig.Engem régen mindig, de már alig-alig :) Öregebb lettem:))
2010. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nálam is attól függ, hogy vagyok öltöze. Elképesztő, hogy a pasikat ennyire befolyásolja egy magassarkú és egy szoknya.

Ha szabadidőcuccban lemegyek az edzáterembe nagyon ritka, hogy megnézzenek.

2010. nov. 6. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát, megnéznek. :)

Az még nem is zavar, nézzenek, azért van a szeme, még az sem, ha integetnek autóból. Azt viszont utálom, amikor beszól valami "menő" pasi, aki totál bunkó. Nekik vagy visszaszólok, vagy hagyom az egészet. :D Mikor milyen kedvem van.

2010. nov. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%

1. vagyok.

De,van hogy elképedek,hogy mennyi bőr van némelyik ember képén..De megyek tovább,nem foglalkozok velük..Van hogy a haverja szól neki,hogy ne bámuljon már,általában akkor elmosolyodok,mert hát persze jól esik az elismerés..:)

2010. nov. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nemrég, elkezdtem csajosabban öltözködni(magassarkút azért kihagyom) és észrevettem, hogy utánam fordulnak, a csajok meg "rondán" néznek rám. Ez kezdett gyakori lenni.

És mivel Nekem egyáltalán nem jön be, hogy IQ nuku kis takony kölykök, meg gusztustalan, perverz alakok bámuljanak, inkább visszatettem a fültágítóm:P Ez már nem tetszik Nekik. Remélem:O

24/L

2010. nov. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

engem nagyon sokszor megnéznek!

sőt leis szólitanak:)

Discoban megg áááá...italokra hivnak meg, megminden...

De nem szeretem az ilyen bunkó hülyegyerekeket akik fütyürésznek és azt kiabálják: Szia cica! van gazdid?-.-"

2010. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!