Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek a tetoválást...

Holdasi Zoltán kérdése:

Szerintetek a tetoválást megint ki fogja dobni?

Figyelt kérdés
Csináltattam egy tetoválást hétfőn, tehát még friss, viszont egy részen ahol lehámlott a bőröm ott vele hámlott a tetkó színe is, tehát ott szinte teljesen bőr szín marad! Üttessem át megint? Nem fog megint le hámlani?
2010. nov. 5. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, ha begyógyul teljesen, menj vissza, úgyis benne van az árban.(nekem is időszerű lenne már visszamennem, de a tetkós srácot elérni....na mindegy:D)

Megkérdezhetném, hogy hogy kezeled?

2010. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Persze... 2 óránként kenem bepanthem kenőccsel és reggel este lemosom langyos vízzel, persze nem úgy hogy fel ázzon...De még nyújtózkodni se nagyon nyújtózkodom, mert félek hogy megrepedne... Szerinted létezik olyan hogy ne bírja a bőröm? Egyszer csak beveszi a bőröm... Vagy nem? (parázom kicsit mert még csak az első tetkóm)
2010. nov. 5. 14:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Naponta csak 3 szor kend max. Engem is ijesztgettek páran, akiknek már több tetkójuk van, hogy csúnyán gyógyul az enyém, szerintük ki fogja dobni, de csak minimálisat dobott ki, nyugi.:)
2010. nov. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szóval azt mondod, hogy másodjára gond nélkül be veszi ? Mert igaz hogy olyanról még nem hallottam hogy létezik olyan bőr hogy nem bírja el a tetkót, de nekem amekkora pechem van,...:D Tuti én leszek az első:D
2010. nov. 5. 14:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt vagyok megint.Az nem biztos, hogy beveszi, a tetkósom mondta, hogy egy csávónak egy az egyben kidobta az egészet, de általában ez azért van, mert nem jól kezelik.De ha visszamentem, megmondom, hogy megmaradt-e.:)
2010. nov. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!