Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet modell 162cm és 40kg?

Lehet modell 162cm és 40kg?

Figyelt kérdés
Nagyon hosszú egyenes hajam van, vékony vagyok, kékes-zöld szemekkel.
2010. nov. 5. 10:59
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2010. nov. 5. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
28%

Ahhoz, hogy modell lehess, be kell regisztrálnod egy ügynökségnél. Akik nem állnak veled szóba, ha nem vagy legalább 172 centi és 50 kiló. Amúgy is, az 50kiló alattiakat sok helyről ki is tiltották. Meg manapság minden kislány modell akar lenni, ahelyett, hogy valami normális és reális életpályán gondolkodna és dolgozna...

És ezzel az adottsággal még csak playmate sem lehetsz, mert 40kilóval képzelem mennyi alakod van hozzá. :S Fotómodellekre meg nincs szükség. Ha mindenáron szerepelni akarsz, akkor jelentkezz statisztának filmekbe, ha szerencséd van, akár még egy reklámfilmszerepet is megkaphatsz egyszer!

2010. nov. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
30%

Nem értem miért "nem normális" munka ?-.-

Nem biztos, hogy egyből aktmodellkedésre gondolt, egyébként meg még, ha az is szeretne lenni..akkor mi van? Szerintem, ha valaki tehetséges meg szép az arca, de nem elég magas akkor fotó modell vagy akár arc modell is simán lehet..sőt, ha befut akkor elég jól is lehet vele keresni..ami a mai világban nem mindenkinek adatik meg..szóval nem tudom miért szólják le ennyire egyesek..ez is csak egy munka..


15/L

2011. márc. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Kifutómodellnek nagyon alacsony vagy, fotómodellnek pedig simán el tudlak képzelni a leírásod alapján, bár azért legyen benned valami különlegesség.
2011. okt. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!