Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha fogyó holdfázisnál szőrtele...

Ha fogyó holdfázisnál szőrtelenítünk, akkor egy idő után tényleg sokkal kevesebb szőr nő vissza?

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 10:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Van akinek bevált ez a módszer?
2010. nov. 5. 10:56
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
??? :D Szerintem ha napfogyatkozásnál borotválod le akkor sose nő vissza. Amúgy hidd el nem függ össze a kettő.
2010. nov. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Amúgy epilálásra gondoltam. Csak kíváncsi voltam, de szerintem is hülyeség :)
2010. nov. 5. 11:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ez a kettő szerintem nem függ össze. Ha borotválod, akkor tuti, hogy nem lesz kevesebb sose. Ha gyantázol, vagy epilálsz, akkor kevesebb nő vissza egy idő után, és azokat is könnyebb és fájdalommentesebb lesz kiszedni, mert roncsolod a szőrtüszőt a folyamatos tépéssel.
2010. nov. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Szia,

Szerintem meg van összefüggés. Írták már itt többen is,majd nézz utána. Volt egy lány,aki ezzel a módszerrel szőrtelenített és 2év múlva a kezéről és lábáról sikerült "kiírtania" a szőröket.

Én most kezdtem el,de kiváncsi leszek a hatásra. Egyébként epilálástól tényleg sokkal gynegébb és kevesebb szőr nő vissza. :)

2010. nov. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
79%
Igen köze van hozzá. Olyan mint az apály és dagály. Fogyó hold tolja vissza a szőrszálakat a telihold meg egyszerűen kiszippantja a bőr alól őket. Gondolj csak bele teliholdkor láttál már csupasz Vérfarkast.
2010. nov. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!