Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem nézek ki jól és utálom...

Nem nézek ki jól és utálom magam,mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyszerüen gyűlölöm magamat. Anno általánosban is egy lány se bukott rám. Mindig gúnyolódtak meg csúfoltak,hogy milyen ronda vagyok,meg,hogy nem kellek senkinek sem. Ha más jól tud kinézni én miért nem?


Arra gondoltam, hogy privátba kuldenek kepet magamrol,es allapitsatok meg azt,hogy mi miatt nem nézek ki jol,pontosabban mi miatt és mitol,valamint hogy mit valtozassak meg magamon.



tegnap 22:32
 1/5 A kérdező kommentje:
Sok mindent próbáltam már,új haj,új ruhák,elkezdtem edzeni,de semmi,még mindig nem nézek ki jól,maximum az átlag szinthez tartozok,ami zavar engem,mert szebb akarok lenni. Akarmit probaltam semmi nem jott ossze,utalok mar a tukorbe is nezni. Kamu vigasztalo,meg sablon szovegekre meg nem vagyok kivancsi,mert tele azokkal a padlas. (Fogadd el onmagad,sz@rd le,magadnak felelj meg stb)
tegnap 22:35
 2/5 anonim ***** válasza:
Jöhet A kép
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Ja én is így vagyok vele, edzés, bőr ápolás, gyakori fodrász, új ruhatár, kozmetikus de még mindig krva szarul nézek ki de legalább a nők már nem érdekelnek mint kezdetben 😂
tegnap 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jöhet:)
tegnap 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Küldhetsz nekem is
ma 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!