Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Septum begyulladt/félreszúrt?

Septum begyulladt/félreszúrt?

Figyelt kérdés
Septum piercinget szurattam, viszont az egyik oldala lentebb lett szúrva. Az emberke nem mondta nekem, hogy ne forgassam, én pedig valamiért azt hittem, hogy attól begyógyul, és folyamatosan forgattam. Egy hétig ezt csináltam sajnos, aztán tudtam meg, hogy ezt nem lehet, de már késő volt kicsit. Begyulladt, picit vérzett, és az egyik oldalon puklis. Azóta olyan 1-2 hónap telhetett el. Most szépen kezelem, fültisztitóval, és nem mozgatom már. Jelenleg a probléma az, hogy mindig beteg leszek, és még taknyos is vagyok. Nem igazán tudom, hogyan segítsek, hogy meggyógyulhasson, mert még mindig halvànyan gyulladt (kicsit szebb), és van rajta egy olyan pukli. Mit tudok csinálni? Folytassam azt amit most? 2x használok Octoniseptet reggel este fülpiszkálóval, és egy fél kanálnyi sós vízbe néha belehajtom az orromat.

#gyulladás #septum #Gyulladtseptum
tegnap 10:48
 1/1 anonim válasza:
Nehez eldonteni, ki volt a hulyebb, a fentnevezett emberke vagy a kerdezo. Ebbol majd megtanulod, hogy ne piercingezz.
tegnap 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!