Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aránylag a kissebb vagy a...

Aránylag a kissebb vagy a nagyobb női mellet preferálják a férfiak?

Figyelt kérdés
Szerintem a vékonyabb testalkathoz jobban illő kissebb mell az esztétikusabb, de az érintett női ismerőseim nagyobb része frusztrált a kisebb melleik miatt, ami szerintem butaság.

okt. 19. 16:49
A kérdező szavazást indított:
soványabb testalkat, nagyobb mell
soványabb testalka, kisebb mell
teltebb alkat, nagyobb mell
teltebb alkat kissebb mell
26 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
60%

Jó az, ha van mit fogni mellesleg! ;)

De az tény, hogy a vékony alkaton a kisebb mell is arányosabban, jobban mutat.

39/F

okt. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
"kisebb" - nyelvtan kérlet ^^"
okt. 19. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Mi bajod? Tisztában vagy vele, hogy mivel kötözködsz?
okt. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3. Kijavítottam magam, mert elírtam, többször is... de nem ez a kéréds.
okt. 19. 17:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Ne írjatok privá-t, férfi vagyok... de egyébként se írjatok. A kérdésre szeretnék válaszokat kapni férfiaktól, nyilvám, ha szabad kérnem.
okt. 19. 17:06
 6/6 Tejesbaba válasza:
100%
Én is férfiből vagyok, és baromi szexi tud lenni az, ha egy nőnek nagyok a mellei.....DE számomra pl. az arc a legfontosabb. Egy kis mellű nő is lehet nagyon állat, illetve egy nagyobb mellű nő is lehet kevésbé szexi. Nekem volt már nagymellű barátnőm, baromi szexi amikor az ágyban pofozgatja velük az arcod, te meg simogatod a testét, és piszkálod a nuniját, te meg látod/érzed hogy élvezi, baromi jó dolog! Egyébként sok nő nem szereti azt ha nagy a melle, kényelmetlen a hason fekvés, melegben gyorsabban izzadnak, nehezebb a melltartó vásárlás stb-stb........
okt. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!