Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Probléma, ha fáj a 2. és 3....

Probléma, ha fáj a 2. és 3. fülcimpa lövés helye?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Körülbelül 5 hete volt a fülbelövésem cimpába, 2. és 3. lyuk. Tegnap voltam velük és a piercingemmel kontrollon és az úr aki lőtte azt mondta, hogy szépen gyógyul és minden rendben van (és mellesleg már egyáltalán nem fájt, a tisztást sem éreztem meg már régóta) és hogy már ki szabad cserélnem ezért a második lyukba vittem is fülbevalót, és megkértem hogy cserélje ki, a másikat magamnak cseréltem ki otthon. Kipróbáltam még néhány kombinációt majd ugyan olyan karika (de bedugós) fülit raktam mindkettőbe. Azóta nagyon fáj, és mindenre nagyon érzékeny, ismerős szerint azért mert valószínüleg az “eredetit” a gép nagyon rászorította és most ez kicsit hirtelen volt a fülnek. Ez a fájdalom normális vagy sem illetve el fog múlni vagy ez egy rossz jel?



tegnap 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!