Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek nem öregít egy...

Szerintetek nem öregít egy lányon a barna haj, barna szem?

Figyelt kérdés
Egy 20 éves barna hajú, barna szemű lány simán kinéz 40-nek, annyival öregít a haja és a szemszíne.

ma 17:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Barna hajam és barna szemem van. Kb. 10 évet letagadhatok, és még csak 34 éves vagyok.
ma 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
66%
Valami buta, neonáci tinike szórakozik itt már nem először, akinek szent meggyőződése, hogy a barna hajú, barna szemű emberek alsóbbrendűek és csúnyábbak, mint a szőkék.
ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Már hanyadszorra teszel fel ilyen furi kérdést? Csak mert sokadszorra látom. És nem a barna haj, barna szem is tud gyönyörű lenni. Miért akkor Selena Gomez pl ocsmány, és férfias? Nekem is barna hajam van kék szemmel, és én imádom. És nem öregít. Kívácsi vagyok hogy te szőke vagy e nagy zöld szemekkel
ma 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!