Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez ilyenkor természetes,hogy...

Ez ilyenkor természetes,hogy olyan mintha nem lenne pillam?

Figyelt kérdés
Életembe először rakattam pillát egy 5d volt. És hát hiába tisztítottam egy nap 2x ,valószínű valamit nem jól csináltan,de egyébként olvastam azt is,hogy a sampon minőségétől is függ. Észre vettem hogy 2 hét után ilyen atkás a pillatő. Meg pont szóltak is a munkahelyen,hogy hát ez nagy higiéniai gyárban,nem engedélyezett,és leszedtem. De azóta hiába nem hullott ki a pillám,szépen egyben van,olyan erőtlen ha fogalmazhatok így,nincs volumenje. Szóval festem a szempillaspirállal,de meg sem látszik,hézagos,pedig a saját pillám,az egyébként látszik hogy mind megvan. Erre valami szérumot vegyek? És ha igen ,milyet?
ma 10:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!