Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek általánosságban...

Szerintetek általánosságban melyek a legszebb nők? Barna hajú barna/zöld/kék szeműek vagy szőke haj és barna/zöld/kék szeműek?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Én nagyon szeretem a fekete hajú, kék szemű lányokat. De nem igazán szoktam a kinézetét nézni.
tegnapelőtt 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem a hajszíntől függ, hogy ki szép. Valószínűleg több barna hajú szép nő van, mert többen vannak. Bár a szépség elég szubjektív.
tegnapelőtt 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Felénk c kvkat utánozzák a csajok is barna bőr meg hosszu feketehaj.

Ez a "menő".a pasik is odavissza vannak ilyenektol.


Svajcban viszont mikor kint voltam viszont recepcios pr.stiszállodaban a szőke 170 magas vekony feher csaj volt a legkelendobb. A barna "ecceruek" alig kellenek.

tegnapelőtt 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Biszex nőként tudom, hogy nem a haj és a szemszín az első, amiért beleesek valakibe.

Tetszett már barna hajú, barna szemű és szőke, zöld szemű nő is.

A vonzódás egy kémiai tulajdonság, nem lehet előre elrendelni, hogy “csak ilyen, és ilyen emberek jönnek be”, mert akit megszeretsz, lehet, hogy a gyökeres ellentéte lesz.

Sokkal több kell a vonzódáshoz, mint hogy kinek milyen színű a haja.


Kutatások szerint minél távolabb áll genetikailag valaki tőled, annál valószínűbb, hogy vonzónak találod. Szerencsére bölcs a természet.

Vannak források, miszerint az én alrasszomat illetik a “legszebb” jelzővel a földön, nekem mégsem a hozzám hasonlóak jönnek be, mert az olyan lenne, mintha a testvéremhez, unokatestvéremhez mennék hozzá.


A műszempillás, műkarmos tömeglibák soha nem vonzottak. A jó fej, vagány artsy lelkek annál inkább. Rohadtul mindegy, milyen szemmel vagy hajjal.

tegnap 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!