Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Orrpiercinget mikor érdemes...

Orrpiercinget mikor érdemes mozgatni?

Figyelt kérdés

kb 5 napos a szúrták, ez az első piercingem így nem nagyon értek hozzá még. azt mondták, elég ha kivülről fújom be, viszont belül kitisztítottam az ékszerre ragadt vért belőle és nem tudom hogy ezen felül kéne még valamit csinálnom vele.


alapvetően nem fáj, viszont ha ásítok vagy tüsszentek pl akkor feszül az egész. ez normális?


illetve azt olvastam, hogy egy idő után érdemes lenen mozgatni, de mikor?


naponta 2x-3x lefertőtlenítem, kell még csinálnom vele valamit vagy teljesen normális ez az “állapot”?



szept. 9. 16:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha titánium, nem kell mozgatni.
szept. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell mozgatni. Legalább fél évig cserélni se próbáld. Első cserénél, ha nem vagy magabiztos, akkor menj el egy piercerhez cseréltetni. 1-2 hónapig ápold rendesen és a mostani állapot szép lassan elmúlik, ahogy gyógyul.
szept. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!