Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Életemben először volt a...

Életemben először volt a lábkörmömön zselés lakk,és alatta ilyen lett nem tudom ez penesz vagy gomba!Soha nem volt még ilyen problémám.Jól gondolom,hogy valamelyik a 2 közül? Fotót csatoltam.

Figyelt kérdés

aug. 27. 08:40
 1/7 A kérdező kommentje:
aug. 27. 08:43
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az gomba!!
aug. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Van valami tüneted? Nekem is ilyesmi a körmöm, de azt hittem, a fekete zokni elszínezte :( semmi tünetem, nem fáj nem viszket.
aug. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Semmi,nem faj nem viszket semmi különös... neked is géllak van a körmödön? Köszönöm minddnkinek! Valószínű a pedikűrös hibátott akkor...nem tette fel jól,fellevegősödött és víz ment alá és alatta ez a szörvedmény lett ha jól sejtem így tud kialakulni....
aug. 27. 10:32
 5/7 anonim ***** válasza:

Semmi sincs a körmömön, zoknit sem hordok nyáron, csak papucsot a nap nagy részében, így nem is értem, mitől lehetne gombás :(

Még visszanézek, háha ajánlanak rá valamit.

aug. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én írtam a pedikűrösnek ...ajánlásként a teafaolajat írta annak utána néztem elég jókat írtak róla vagy ecetes sós vozes áztatás.Én veszek teafaolajat azzal kezelem egy próbát megér,jelentkezem még,hogy alakult.
aug. 27. 15:36
 7/7 anonim ***** válasza:
Gyógypedikűr kellene ehhez a problémához, mert ez gomba. Van, aki jól tudja kezelni: ő elindítja-megtanítja azt, hogyan kell vele bánni, majd rendszeresen alkalmazni otthon is.
aug. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!