Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Philips QP6541/15 OneBlade...

Philips QP6541/15 OneBlade Pro 360 trimmelő és ehhez kapcsolódó kérdések...?

Figyelt kérdés

Véleményeket szeretnék kérni az alábbi eszközről azoktól akik már használták/ használják a termékcsaládot vagy hasonló eszközt és van is tapasztalatuk!!!


Philips QP6541/15 OneBlade Pro 360 trimmelő


Rólam: Erős arcszőrzet, szakáll, erős testszőrzet, mellé pedig eléggé érzékeny bőr, tehát sima borotva nem megoldás, tudom, tudom, tanuljak meg a jó öreg pengével bánni, na most ettől tekintsünk el mert nem megy az nekem, max a barbernak engedem, de utána se túl jó pár napig. És nem, semmilyen lézeres beavatkozásról vagy gyantáról nem beszélünk most!:)


Az eszköz nekem főleg arc borotválás(napi1), szakáll igazítás(5 naponta) illetve havonta egy test borotválkozás, intim borotválozásra kellene.


Kérdések ha a témában otthon vagy és nem 3db szőrszál nőtt rajtad életedben(az is a khm):


1: Hányszor használod, akksi hogy bírja?


2: Típusra mivel ez mindent ír, vizes, száraz, szakáll, zacsi, pacsi, arc, visz mindent?


3: Ha nem ez akkor hasonló árfekvésű micsoda is helyette?


4: Pengék és életük hossza {{{a való életben}}}?


5: Bármi egyéb saját észrevétel



Köszönöm a válaszokat! Nem baj ha nem lesz sok, fő a segítségadás.



aug. 22. 00:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!