Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik Victoria’s secret...

Melyik Victoria’s secret testpermet tartósságával vagytok megelégedve?

Figyelt kérdés

Tavasszal kaptam ajándékba az Aqua kiss testpermetet (ez volt az első VS testpermetem), amit nagyon megszerettem, finom illata van és a tartóssága is elfogadható testpermethez képest. Az ősz közeledtével szeretnék más illatot is, de csak rendelni tudok a leírás alapján. Rengeteg van amit kinéztem, így szeretnék véleményeket kérni, ti melyikkel vagytok megelégedve. :)

Külön szeretném megkérdezni, hogy a Bare Vanilla mennyire töményen édes?

Köszönöm előre is!



aug. 19. 23:26
 1/3 anonim válasza:
Nekem a romantic van meg. A tartóssága elég jó, és az illatáért odáig vagyok.Az illata hasonlít a rózsára, én nagyon szeretem
aug. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :) Végül megrendeltem az Amber Romance nevűt, de rengeteget félreraktam, többek között a Romantic-t is. :)
szept. 6. 14:43
 3/3 anonim ***** válasza:

A Bare Vanilla nagyon tartós, így azt tényleg ajánlom.


Nem javaslom, hogy “locsold” egész nap a testpermetet, mert baromira szárít. Tönkre teszi a pH-dat, az alkohol által kimart bőrön büdös lesz az illatanyag.

szept. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!