Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az h a lányok...

Miért van az h a lányok többsége nem hiszi el h szép? :S

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 08:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én is ezt bírom, betesz ide vki egy képet (mondjuk egy hírességről), mindenki: ocsmány, nagyon ronda, egyáltalán nem szép stb. Még ha azt írják, hogy nekik nem tetszik, ok, na de gyönyörű lányokra tudják azt írni, hogy ocsmány. Kíváncsi lennék, ők hogy néznek ki. Egyébként szép ez a lány is, minden rendben van vele. :)
2010. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
szóval most a kérdésed ellentettjét akartam leírni, nagyon sok átlagos lány érzi magát gyönyörűnek. :D
2010. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én lehet, hogy ismerem ezt a lányt. Nem Debrecenben lakik? Tudom a nevét is akkor csak nem akarom ide kiírni. Egyébként a kérdésre a válasz. Vannak olyan lányok akik tudják, hogy szépek csak mindig azt mondják magukról, hogy csúnyák azért, hogy másoktól mindig hallja hogy milyen szép. Vannak a másik szépek akik a külvilág szerint szépek de magukat valóban csúnyának látják mert van egy kis hibájuk pl nagy orr és emiatt már az egész fejét csúnyának látja. Ilyenkor hiába mondja neki bárki hogy de szép vagy (ilyen vagyok én is) :S Szóval röviden van aki csak szereti hallani hogy szép és ezért nem hiszi el, hogy mégtöbbet mondják neki és van aki egy kis hiba miatt az arcán teljesen rondának tartja magát és azért nem hiszi el. 17/L
2010. nov. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!