Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A francia géllakk festés...

A francia géllakk festés miért drágább,mint amikor egy fokkal bonyolultabb mintát kér az ember? Nem úgy néz ki mintha ez több effortot igényelne,mégis ez feláras,egy-egy minta pedig nem. Nem értek hozzá, érdekelne ennek a miértje.

Figyelt kérdés
Köszi ha válaszoltok hozzáértők!:)

júl. 25. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehet csak én vagyok így vele, de mintát könnyebb rajzolnom, mint egyforma ívet 10 körömre. Képzésen a franciát nyomatják, és a végére úgy voltam vele, hogy az lesz az egyetlen, amit nem csinálok. Inkább felcuppantom a kisujjára a Mona Lisát, de franciával hagyjon békén mindenki.


Általában ami egyszerűnek tűnik, az nehezebb, mert szebbnek, pontosabbnak kell lennie. Ha Halloweenra akarsz kismacskát meg tököt, az nem lesz patent egyforma, de nem is baj. De a franciának egyforma ívűnek kell lennie.

júl. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! 😊
júl. 26. 08:22
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem egyszerű 10 egyforma franciavéget elkészíteni
júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!