Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért mondják azt a férfiak...

Miért mondják azt a férfiak hogy ők a természetes nőket szeretik ?

Figyelt kérdés
Eddig minden fiú akivel találkoztam közölte hogy ő márpedig a természetes nőket szereti, aki sokat sminkel az undorító Viszont amint van egy pattanásunk, esetleg nincs beállítva a hajunk, vagy striáink vannak, vagy karikásak a szemeink közlik hogy mi csúnyák vagyunk, és igazán sminkelhetnénk magunkat. Csak engem zavar ez ? Más lányok nektek ti is azt tapasztaljátok hogy tulajdonképpen a legtöbb embernek csak szóban tetszenek azok akik tényleg természetesek ?

júl. 22. 15:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%

Magam részéről szeretem, mikor egy lány természetes.

Ha karikás a szeme, kicsit kócos vagy valami az szerintem aranyos.

A stria meg genetikai betegség, az ellen nem tud mit csinálni, ha van hát van... Nem lesz ettől kevesebb a szememben. Tényleg az a fajta srác vagyok, hogy ha látok egy szemüveges, fogszabályzós lányt, kicsit kócosan, nem kiöltözve valahol én képes lennék neki menni valaminek annyira bámulnám. Míg egy hétköznapi plázacica annyira nem köt le, abban nincs semmi vonzó számomra.

júl. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez ismerős, szinte az összes férfi ismerősöm (1-2 kivétellel) a természetesre esküszik, aztán mégis valami 10 centis, hegyes műkörmös nővel vannak, akikről folyik le a smink. Tudod, a p*na hatalom🙂
júl. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
32%

#12 és hogy legyen mégis az ember olyan nővel, aki nem ilyen, ha mindegyik ilyen? :O

Nem találok már nőt, akinek nincs műkarma, és nem heti program a karmoshoz menni... -.-

Muszáj ezt elviselni, akkor is, ha nem ez tetszik. Nem azért, mert így akarom, hanem mert nem én döntöm el ezt a kérdést, hogy ti karmoztattok-e... De attól még nekem ez nem jön be!

júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
#13 nem tudom, nagyon rossz körökben mozogsz, ha csak ilyen nők vannak körülötted.
júl. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Metionin ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik, hogy a natúr smink a természetes arc. Körömmel is így van, hirdetik itt hogy a természetes a szép, aztán linkelik a nude géllakkos kezeket.
júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#12

#11 vagyok, én is szaladtam már bele olyanba, hogy neten ismerkedtünk meg, nem tudtam, hogy hogy néz ki vagy valami.

Csak beszélgettünk és nagyon szimpatikus lett. Mikor kiderült, hogy sminkel és mű körme van (mert a sajátja könnyen törik, de akkor se ez az 5 centis, hanem az egész pici), akkor nem hagytam annyiban a dolgot az ilyenek miatt. Persze átbeszéltük a dolgokat és mikor együtt voltunk akkor vagy szolidabban sminkelt (utcára) vagy nem sminkelt (ha kettesben voltunk). Ha valaki meg hallja ezt az állításom, hogy nekem a természetes lányok jönnek be, majd hozzá rakják ezt a lányt minden információ nélkül én is meg lennék cáfolva. De azért volt kompromisszum a kapcsolatban. Más részről meg tényleg furcsa lett volna egy nagyon aranyos és okos lányt akit szerettem azért ott hagyni, mert kiderül, hogy sminkel és van egy szolíd műkörme.

júl. 23. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
27%
Mert a férfiak idióták, mondom ezt férfiként. Én is a természetes lányokat szeretem, de idovel kiderült, a természetes lányok a legnagyobb ribik vagy gáz, unalmas velük az élet, egyszeruek, családmodellben gondolkodnak, és férfiként állítom ez eloszor ez vonzó lehet, majd rohadt nagy hátrány lesz ha beszül, mert megorulsz mellettük. Nem egy ismerosom válik a természetes lányoktól, mert manipulatívak, ribik, unalmasak. Nem mondom, hogy asztronauta legyen a lány, de valahogy az összes férfi ismerosom afelé kezdett el vonzódni, hogy izgalmas legyen a lány, ami lehet bármi, igazából az is hogy apjával vadásztak és kilott x medvét, vagy hajtómuveket szerel, stb. De sokan keresik a plázacicákban is vagy prostikban az izgalmas életfelfogást.
júl. 23. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Sok buta primitív pali van a világban.

Nekik az is "smink nélküli állapot" ha egy komplett természetes no makeup makeup van egy nőn.

Aztán azt gondolják természetesnek és amikor tényleg semmi kozmetikum nincs egy lányon akkor meg jaj te így nézel ki? Ez a valóság bőrtextúra pattanás mitesszer tágabb porusok stb.

Csak ugye az a norma manapság hogy a tiktokon instán mindenki tökéletes sminkel hajjal van be pózolva legjobb outfitekel.

Na igen ezek a kozmetikumok egy kisebb vagyon ma már mindenhol nehéz megélni tökmindegy melyik országban vagy.

Soknak nem is telik rá.

aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!