Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Debrecenben melyik helyet...

Debrecenben melyik helyet ajánljátok lézeres/ végleges szőrtelenítésre? Illetve további kérdéseim is lennének

Figyelt kérdés

Nézelődtem a neten és láttam; hogy rengeteg hely közül lehet választani. BestWax tűnt eddig a leginkább szimpatikusnak, de érdekelne valaki személyes véleménye is róla vagy akár másik helyről.

Illetve alapvetően világos szőrzetűnek mondanám magam, de ahol az évek alatt sokat borotváltam pl lábszár ott már azért bőven megerősödött, sötét színű lett, ezeken a területeken hatásos lesz/ megéri belevágni? Természetesen előtte konzultálnék szakemberrel is ezzel kapcsolatban. Köszi a válaszokat



júl. 4. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Teljesen egyéni, hogy milyen hatása lesz. Ezek csak iránymutatók. Nekem otthoni IPL gépem van. Ahol fekete a szőröm, ott hat legkevésbé (bikinivonal). Ahol szinte csak világos pihék voltak (comb), ott eltűnt teljesen. Szóval pont fordítva működik nálam, mint a leírások szerint :D
júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én bestwaxba járok de ők csinálnak véglegest is? Nem csak gyanta van? :)
júl. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Weboldal szerint lézeres szőrtelenítés is van náluk. Köszönöm a válaszokat egyébként
júl. 4. 22:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél világosabb a szőrzeted, annál kevésbé fog hatni.
júl. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!