Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az egész intim részt legyantáz...

Az egész intim részt legyantázni nagyon fájdalmas?

Figyelt kérdés

Nagyon utálom borotválni, rendszeresen belevágok, két nap után szúr, viszket.

A bikini vonalat sose próbáltam, mert szerencsére kis területen van szőr és az is viszonylag ritka. Így nem lóg ki semmi a bugyimból.

Viszont a bugyi alatt szeretnék gyantázni a kellemes érzés érdekében. Mennyire fáj? Magamnak megtudom csinálni? A lábam hónaljam karom szemöldököm és bajuszomat is magamnak gyantázom. Stiftes gyantát használok mindenhova és gyanta gyöngyöt a bajuszkámra.

Ide melyik fajtát érdemes?

21n


tegnapelőtt 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Borzalmas érzés, soha többet.
tegnapelőtt 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Rettenetesen fáj. Az első 5 alkalom biztos.

És magadnak nem tudod csinálni mert két kézzel kell fesziteni, egyel gyantázni. Kozmetikusnál is be kell segiteni fesziteni hisz ugy a legbiztonsagosabb.

tegnapelőtt 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Otthon punci popsi gyantának nem állnék neki. Fájdalmasabb lesz mintha kozmetikus csinálná meg olyan alaposan magadnak nem is tudnád megcsinalni. Szerintem érdemes rászánni a pénzt. Minden alkalommal egyre jobban lehet viselni :)
tegnapelőtt 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Biztos függ a szőr erősségétől is, de szerintem nem igazán fáj. Az első egy-két alkalom nem volt kellemes, de azért olyan durva sem.

Nem hinném hogy otthon igazán jóra meg lehetne csinálni.

tegnapelőtt 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem ilyen gyenge, ritkás szőrzeted van, akkor saját magunknak sokkal rosszabb csinálni. Meg aztán rengeteget számít, hogy a kozmetikus egész nap ezt csinálja, benne van a gyakorlat a kezében. Mire te belejössz addigra szétkínzod magad.
tegnap 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Tisztázzuk. Mi számít sűrűnek és ritkának? Erősnek és gyengének. Nem igazán találkoztam még puncikkal, főleg nem szőrössel. 😅

Én eddig egy közepes vastag és ritkának ítéltem magam. De már nem tudom, hogy az-e.

tegnap 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!