Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vindtid-en egy kulfoldi...

Vindtid-en egy kulfoldi embertol szeretnek vasarolni es ez megoldhato? Es igy mennyibe kerulne a szalitas?

Figyelt kérdés
Lengyel orszagbol rendelnem a csomagot es nem talalttam rola semmi informaciot hogy hogyan mukodik igy

jún. 30. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy feladja neked a csomagot, mintha itthon magyartól rendelnél. A szállítás kicsit több, 2 ezer Ft körül van. A szállítási idő lehet pár nappal több, nekem kb egy hét szokott lenni. Többször rendeltem már lengyel csajoktól illetve ők is vásároltak már tőlem, semmi probléma nem volt.
jún. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, még sosem rendelttem. Még az lenne a kerdessem hogy halottam egy olyant hogy ha megvasarolom akkor le vonja a penzt de ameddig meg nem erkezik hozza es mindent rendbben találok rajta akkor vissza kell igazoljam és akkor kapja meg az elado a penzt?
jún. 30. 14:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így van. De ha nem igazolod vissza X ideig, akkor is megkapja a pénzét, lezártnak tekintik az adásvételt.
jún. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
En már vettem 7-9nap között ideer a csomag, ott feladja, aztan megkapod vagy foxposttal vagy Packetaval
jún. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a lenyeg hogy az appon belul ramesz h kell neked, kiirja mennyibe kerul szallitassal egyutt, valasztasz atveteli pintot es megrendeled, kifizeted. Elado feladja, te atveszed (kb egy het) es igen le kell okezni h minden rensben a cuccokkal.
júl. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben koszi, mi van ha valami mast kuld vagy abszulott semmi nincs a csomagbban? Mert egy roma fickotol veszem es felek az azverestol
júl. 2. 20:22
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne okézd le a csomagot, hanem menj rá a "problémám van" opcióra és ott megtudod írni a vinted ügyfélszolgalatnak, ha bármi problémád van a termékkel.
júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!