Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen nő az aki nem borotválj...

Milyen nő az aki nem borotválja a lábát, hónalját, még úgy nem ad magára?

Figyelt kérdés
Ma láttam egy szerintem 25-30 év körüli fiatal nőt aki rövidnadrágban volt még ujjatlan felsőben, és lehetett látni hogy egyáltalán nem szőrtelenít sehol. A szemöldöke is majdnem összevan nőve, még azért az arcán is látszott hogy ott is van egy kevés. Pedig ha egy kicsit adna magára jobban akkor igen csinos lenne, de így nem igazán. El nem tudom képzelni melyik pasasnak tetszhet ez. Még èn szinte csak olyan nőket látok akik legalább a lábukat,hónaljukat szőrtelenítik.

jún. 29. 00:36
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
100%
Olyan, aki valamilyen okból nem borotválkozik. Szíve joga.
jún. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Engem sokkal jobban zavarnak ezek a bő nadrágos átlagcsajok. Bár a picsagatyánál nincs lejjebb.
jún. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
75%
Nekem nagyon tetszenek az ilyen nők, de keveset látok, és azok legalább fele is külföldi turista.
jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!