Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megéri Notinoról rendelni...

Megéri Notinoról rendelni parfümöt?

Figyelt kérdés
Valaki azt írta mindig minőségi parfümöt kapott, valaki pedig úgy érzi átverték, nektek mi a véleményetek?

jún. 26. 23:19
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rendeltem már tőlük több parfümöt is, nekem eddig semmi probléma nem volt a rendeléseimmel.
tegnapelőtt 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én már évek óta onnan rendelek, magamnak, családtagoknak is. Semmi probléma nem volt soha. És nyilván a kedvenc parfümjeinket felismerjük, biztosan nem hamis.

Sokkal jobban pörög az árukészlet drágább parfümök esetén, mint egy drogériában, és nem ezer éve ott álló terméket kapsz. Parfümnél hiába nincs kibontva, akkor is más, alkoholosabb illata lesz, ha nagyon régi. Sminkcuccoknál meg nincs összetapizva, mint drogériákban.

tegnapelőtt 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
45%
Elárulom, hogy mindegyik parfüm webshop ugyanabból a nagykerbol vásárol, így édes mindegy honnan rendelsz, ugyanazt kapod és igen, eredetit. De természetesen mindig van vmi agysebesz aki megmagyarázza az eredeti parfümről, hogy miért nem eredeti.
tegnapelőtt 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
#3. Szia és így magánszemélyként lehet-e vásárolni attol a bizonyos nagykertol?
tegnap 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!