Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehetne ilyen szemöldőkkel...

Mit lehetne ilyen szemöldőkkel kezden?(lent kép)

Figyelt kérdés

Szóval az a problémám a szemöldökömmel ,hogy nincs ilyen ívelt formája és ez borzasztóan zavar mert ha nem húzom fel akkor ilyen nagyon borzasztoan nezek ki és olyan mintha ideges vagy morcos lennék és ha felhúzom akkor sokkal normálisabban néz ki viszont kb a szemöldökömmel lehetezlen lenne ezt így elérni.Egyébként nagy is a homlokom így jobban is nézne ki ha magasabban lenen a szemöldököm.


Ilyen felhuzva:


[link]



Ilyen alapbol:


[link]



Direkt raktam egyébként fekete fehérbe csak hogy ne lehessen felismerni.Légyszi a negatív kommenteket hanyagoljuk.Köszi



jún. 10. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Mindig is ilyen szemöldököt szerettem volna...


Mindig mindenkinek az kell, ami nincs. Nehogy csinálj bármit a szemöldököddel! Szép így.


Próbáld meg elfogadni magad.

(Igazán nem tudom, most le fogtok-e pontozni.)

jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pedig jól néz ki hogy ilyen lent van (szerintem)
jún. 15. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!