Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha nem veszem át a rendeléseme...

Ha nem veszem át a rendelésemet, és vissza küldik, a pénzt vissza utalják?

Figyelt kérdés
Rendeltem a Sinsayből egy nadrágot, de annyira elhamarkodottan adtam le a rendelést, hogy utána vettem észre sajnos, hogy egyel nagyobb méretet rendeltem, mint ami kellett volna. Szinte biztos vagyok, hogy nagy lesz rám, holnapig tudom át venni, az egyik üzletbe kértem. Nem tudom, hogy ilyenkor ha nem veszem át, akkor automatikusan vissza küldik, és a szállítást levonva kapom vissza a pénzem? Vagy ilyenkor mi történik?

jún. 10. 11:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem tisztább ha szólsz, vagy legalább írsz nekik, hogy élni szeretnél az elállási joggal, mint sunyi lapítani. Elállásnál a termék ára visszajár, szállítási költséget (ha volt) felszámíthatnak. Ne haragudj, de nincs időm helyetted végigbogarászni a Sinsay üzletszabályzatát. Elvileg valahol elérhetőnek kell lennie. El kell olvasni, hogy ilyen esetben hogy rendelkeznek.
jún. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!