Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan legyek szép lány, úgy,...

Hogyan legyek szép lány, úgy, hogy ne legyek persze csúnya, de túl természetellenes se?

Figyelt kérdés
Ha a tükörbe nézek, nem találom magamat szépnek. Anyukám szerint szépek az ajkaim, meg a szemöldököm, viszont a kettő nővérem szerint csúnya vagyok, ezt a szemembe is mondták. Hogy legyek szép lány?

jún. 8. 21:57
 1/3 anonim ***** válasza:
83%
Hány évesek vagytok? Én nagyobb valószínűséggel tartom ezt csak testvéri heccelésnek, mint az igazságnak. Amúgy meg szerintem mindenki nézhet ki jól. Mármint, meg kell tanulni, hogy mi az, ami neked előnyös, illetve amin tudsz változtatni (és nem műtéttel), azon próbálj változtatni. Pl. ha nem szép az arcbőröd, sok pattanás, stb, akkor esetleg elmenni bőrgyógyászhoz, jobban figyelni az arcápolásra.. Az ilyen apróságok is sokat dobhatnak az emberen. Az ajkaidat is lehet egy kis szájfénnyel vagy rúzs használatával kihangsúlyozni. Akkor a haj kapcsán is nyugodtan meg lehet kérdezni egy fodrászt, hogy szerinte mi állna jól neked. Plusz az öltözködés is nagyban hozzájárul a másokban kialakított pozitív összképhez. Igazából ha az ember megtalálja, hogy mi az előnyös haj, öltözködés, stb, azzal rengeteget tud dobni az összképen.
jún. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Noren1989 ***** válasza:

Nos,főkérdésredre: ahogy anyu kinyomott.


Az természetes.

jún. 9. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Így látatlanban elég nehéz ezt megválaszolni, de ha az arcod vonásai nem tetszenek, azon úgysem tudsz változtatni műtét nélkül, ha az alakod nem jó, akkor edzés. De amúgy igen, kisebb trükkökkel sokat lehet dobni a külsőn. Egy csomó ilyen beauty hack van a neten, nézz utána
jún. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!