Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy ilyen alkatú lány husisnak...

Egy ilyen alkatú lány husisnak számít?

Figyelt kérdés

[link]

Aki a videó első felében bal oldalon, a második felében jobb oldalon van, kezében a telefonnal, szakadt farmerban.

Ez az alkat husisnak számít már?


jún. 5. 21:36
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
24 szavazat
1 2
 1/14 anonim válasza:
24%
Nem, ugyanis a hús az izom. Fejezzük be a szépítést! Akinek magas a testzsírszázaléka, az dagadt. Nem husis!!! Zsíros
jún. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
23%
NEM, nem husis, hanem erösen elhízott, kövér, zsíros
jún. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
A husis kifejezés egy eufemizmus arra, hogy duci. Pontosabban nem is eufemizmus, inkább a ducit megelőző, de normál, egészséges (de nem vékony!) alkatot meghaladó felesleggel rendelkező alkat.
jún. 5. 21:54
 4/14 A kérdező kommentje:
Azért azt remélem nem gondoltad komolyan, hogy dagadt a csaj a videóban :D
jún. 5. 21:55
 5/14 anonim válasza:
35%
Nem, tényleg nem dagadt, de van rajta felesleg. Nekem sok, én nem jönnék össze vele csak úgy, ha azonnal rálép a fogyás útjára.
jún. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Akinek ez sok, az 170 centihez 45 kg-os kifutómodellekre hajt? És azok hajlandók leállni vele? x)
jún. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
37%
Nem, csak nem a háj jön be, hanem az izom. :)
jún. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A mellek is hájból vannak.


Nekem bizarr, amit egyesek lenyomnak itt. Nemrég olvastam egy kérdést, ahol a terhes Marilyn Monroe-t kövérezték.

Attól, hogy nekem Anya Taylor-Joy tetszik még nem kell zsírosoznom, túsúlyosoznom meg dagadtoznom Jennifer Lopezt vagy Kim Kardashiant. A nőknél többféle alkati típus van. Körte, alma, homokóra, banán, eper. Egy körte még nem túlsúlyos csak azért, mert nagyobb a combja, mint egy banán alkatúnak. Sosem fog úgy kinézni, mint egy egészséges banán alkatú.

jún. 5. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
22%
XDDDD na jó, ez egy marhaság. Persze vannak szélesebb, keskenyebb csípők, vállak. Hosszabb, rövidebb combcsontok, gerincek. A mellek is hájból vannak, és? A feszes segg pedig izomból. A hájas segg löttyedt.
jún. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Noren1989 ***** válasza:
100%
Nem husis. Az szerintem nem +5kilónàl kezdődik.
jún. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!