Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudná átlag csávó növelni...

Hogy tudná átlag csávó növelni a vonzerejét, szépségét, divatosságát, javítani a stílusát, hogy szemezzenek a csajok, meg igent mondjanak a randira?

Figyelt kérdés

jún. 4. 00:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jó a tested, jól fognak állni a ruhák is, bármilyen a stílusod. Hajad ne legyen zsíros, ne legyen agyonlakkozva, de legyen valami tartása. Illatod legyen jó, de ne túl erős. Pár fújás parfüm elég. És fő a magabiztosság minden esetben. Ezek a nagyon általános dolgok, bármilyen is a stílusod, ez a minimum. Onnantól meg attól függ milyen ruhák passzolnak a személyiségedhez, miben érzed magad jól. Én két stílusban szoktam öltözködni, attól függően hogy hova megyek, vagy milyen kedvem van épp.


1: Ha csak a boltba szaladok le vagy edzeni megyek

- sötétkék/szürke farmer (nem skinny és nem slim fit, mert nem vagyok ratyi)

- általában fehér, fekete vagy navy pamutpóló (minél kisebb logóval)

- fehér sneaker vagy vászoncipő

- kiegészítőnek meg egy hagyományos óra vagy apple watch

- ha hűvös van akkor egy bőrdzseki vagy egy fehér/fekete pulóver


2: Ha szórakozni megyek, vendégségbe, randira stb.

- bézs chino nadrág

- barna öv

- lenvászon ing, aminek az ujját feltűröm könyékig

- fehér vászoncipő vagy valami bézs vagy fehér belebújós cipő (tommy hilfiger cipők nagyon kényelmesek és könnyűek a lábon, ez a 2024-es évi felfedezettem :D)

- órát ehhez is szoktam felvenni, de csak hagyományosat, apple watch szerintem nem illik az összképbe


Nem vagyok a kiegészítők híve. Nekem férfiatlan ha valaki gyűrűt, nyakláncot, karkötőt hord, de biztos valakinek bejön. Egyedül órát és napszemüveget szoktam hordani kiegészítőnek, vagy airpodsot, de az nem feltétlenül kiegészítő, úgyis kiveszed a füledből ha programra mész.


Szoktam kapni megjegyzéseket hogy jól nézek ki, viszont vannak akiknek meg nem jön be ez a stílus. Valaki szeret feltűnően öltözködni vagy elegánsan, esetleg rokkeresen. Nekem nem oylan a stílusom, szeretem a semleges színeket, minta és logó mentes minimalista öltözködést. Ha alapból neked nem ilyen a személyiséged, akkor hagyd figyelmen kívül amit eddig írtam és kérj mástól segítséget, mert az én tudásom csak idáig terjed :D

jún. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

"a randira"

Fejlessze magát agyilag, hogy ne csak az első randiig lásson.

jún. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!