Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Úgy is lehet adni magadra ha...

Úgy is lehet adni magadra ha természetesen vagy szép? Ha igen, akkor hogyan, miket...?

Figyelt kérdés

jún. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:
81%
Sportolj, étkezz egészségesen, csak natúr kozmetikumokat használj, mosolyogj sokat (fontos a testi-lelki béke, egészség), legyen stílusod.
jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő bőrápolással (biztonságos összetevős termékek, fényvédelem), hajápolással, megfelelő étkezéssel, vitaminokkal, elég víz fogyasztásával.
jún. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Rengeteg víz. Tudom, elcsépelt, közhely, de rengeteg vízre van szüksége a bőrnek, mert minden más előbb kap a szervezetben, mint a bőr. Így hidratálj ezerrel.

Én természetesen nem szépnek, de gyönyörűnek találom magam.

Eleve sokat foglalkozom magammal, mind a külső, mind a mentális dolgaimmal, természetes a hajszínem, nincs műszempillám, nincs körmöm sem, nem volt semmilyen beavatkozásom sehol.

De ehhez el kell érni egy olyan állapotot, hogy tudatos tudj lenni.

Nem értem pontosan egyébként, hogy mit szeretnél tudni? Hogy miket használj, ha természetesen vagy szép?

Erre nincs válasz. Ezt mindenkinek magának kellene tudnia.

jún. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
Persze, a bőrt, hajat stb. ápolni kell úgyis.
jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!