Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tényleg "gáz", ha egy nőnek...

Tényleg "gáz", ha egy nőnek ilyen alakja van? Már "tehén"?

Figyelt kérdés

Mindig tudtam, hogy nem vagyok modellalkat, de mindig is elégedett voltam az alkalommal. A Jóban Rosszban egyik színésznőjéhez nagyon hasonló alakom van, azonban egyre több helyen olvasom, hogy ő egy tehén stb.

Tényleg ennyire gáz, ha valakin van mit fogni?


Kép róla: [link]


[link]


L21


2010. okt. 27. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem. Én 13 vagyok 168cm/ 70 kg kb.:( kicsit sok de nem csak zsír van rajtam hanem izom is.:) Am szeintem jó az alakja. :) Nem az a csontváz. :)
2010. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a lány egyáltalán nem kövér :O és ha neked is ilyen alakod van akkor te sem vagy az :) Légy büszke az alakodra.

L

2010. okt. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Moszuke ***** válasza:
39%

hát ezeken a képeken aztán marhára látszik az alakja..


70%os csípő derék arány a legvonzóbb. ennyit tok hozzáfűzni.

2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%

hát aki egy ilyen nőre azt mondja, hogy tehén....

én is ilyen alkat vagyok, és szeretnék pár kilótól megszabadulni, de mások mindig mondják, hogy hülye vagyok, jó alakom van. szerintem a férfiak pont hogy ezt a típust szeretik. van mit fogni, ez az, ami nyerő náluk.

2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%
Ennél nem sokkal kell vékonyabb lány.
2010. okt. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
84%

Nem vagy tehén. Ő sem az (bár a feje elég ijesztő az első képen(:).

Betegesen és rossz, amit manapság normál alkatként hirdetnek. Nem csak én gondolom így.

25F

2010. okt. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

akik férfiként letehenezik, max csak sóvárognak, h nem vihetik az ágyukba...

emlékszem, egyszer a Hal a tortánban volt vmi Jóban rosszban-os szőke színésznő (tőlem ez is lehetett; azt tudom, h ilyen alkatja volt, ha nem vékonyabb), és a Schobert Norbi ledundizta... le voltam döbbenve. vmi jacuzzijelenet volt és fürdőruhában voltak, volt még a színésznőn kívül egy modell is, az persze az álomalkat a Norbika szerint...

mondjuk az ő nője leginkább egy pasi csöcsökkel... XD

2010. okt. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Hát szerintem bőven van rajta mit fogni...:S:S 24/F
2010. okt. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
77%
ez egy elég jó csaj. egyáltalán nem kövér a képek alapján. az elsőn még vékonynak is tűnik.
2010. okt. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
69%
Dehogy kövér. A nagymellűnők csak a mellűk miatt tűnnek optikailag testesebbnek. De ez nem kövérség.
2010. okt. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!