Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép e a vörös, göndör haj?

Szép e a vörös, göndör haj?

Figyelt kérdés
göndör,rézes vörös hajam van,(eredeti)barna szemem van és fehér bőrőm. Kíváncsi vagyok hogy szerintetek milyen?
2009. jan. 3. 19:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szeretem a vörös hajat. Én is szeretnék ilyet. Az ilyen lányok mindig nagyon szépek. Csak azt nem értem, hogy miért szeplősek? Nem mintha így nem lennének szépek, de tök furi, hogy olyan sok rajtuk a szeplő. Te válaszolnál erre?


13/L

2009. jan. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

A bőr festékanyagának (pigmentjének) a termelése egyes területeken fokozottabb, mint máshol. És ezáltal szeplők jönnek ki.Főleg a fehér bőrűeknél. Nekem is van de szerintem nem olyan vészes mert csak az orromon van de az is nagyon halvány. Szerencsére:)

Am köszi a kommentet


13/l Eszter

2009. jan. 3. 20:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szép. De ez mondjuk ember függő. Nekem pl tetszik:)
2009. jan. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%

Biztos, hogy nagyon szép vagy! És különleges! Tudtad, hogy az emberiség mindössze 1%-ának van vörös haja? :)

Megtanulod majd, hogy milyen színek állnak jól neked az öltözködésben és majd a sminkelésben, és teljes lesz a harmónia :)


Egyébként az egyik leghíresebb magyar topmodell, Vámosi Viki is vörös göndör hajú.

Te viszont csak önmagadra akarj hasonlítani! :)

2009. jan. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem is szép :D

linkelnél be magadról képet????

2009. jan. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Vadító tudd lenni. (19/F)
2009. jan. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményeket!!!:)

Eszter(14) bye

2009. jan. 7. 15:15
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
azért szeplősek a vöröshajú emberek, mivel a vörös haj az nem azért van, mert annak vörösnek kell lennie, ez egy genetikai hiba, amitől vörös a hajuk, és szeplősek, de viszont a szőkék is genetikai hiba miatt szőke hajúak, de ez kicsit fura így, alapba semmi bajuk nincsen, viszont igen, az emberek 1% a eredeti vörös, és az emberek 0.001% a eredeti vörös és zöld szemű, nagyon nagyon ritka, és szerintem az aki vörös hajjal születik, ráadásul göndör is a haja annak a lábát megtudnám csókolni, mivel a világ legjobb párosítása, vöröshöz csak a göndör áll jól, zöld vagy narancs, piros, ruhákkal, szőkéhez az egyenes, barnához a hullámos, feketéhez a lágy loknis áll természetileg jól, de a mai világba már minden elfogadható, viszont én fodrsz vagyok, nem egyszer volt már hogy vörös hajú, nagyon szép csigás göndör nénike jött hogy fessem be a haját, és úgy elmondtam neki mivan minincs, hogy azóta se csináltatott semmit a hajával, néha látom és mindig megköszöni hogy figyelmeztettem előre
2010. júl. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Igen.

Ha göndör, ha nem, fő, hogy vörös és nem átlagos!

2011. jún. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
nekem is voros, gondor hajam van es imadom :) nem kell vele orakat toltsek a tukorbe...a feher borom az, amit nem szeretek, de szeplos nem vagyok. szoval legyel buszke!
2012. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!