Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen feneke...

Hogy lehet ilyen feneke valakinek?

Figyelt kérdés

[link]

Edzés, fenékre rakódott testzsír, plasztika, vagy minden ezek közül? Vagy csak simán genetika?

De ha mégse genetika, hogy lehet ilyen feneket, elérni?



2023. dec. 14. 17:57
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

6-os vagyok



Azt leírnátok nekem, hogy miért pontoztatok le? Írtam valamit, ami nem tetszik nektek? Vagy a linkelt képen lévő nő nem tetszik (a popsija), vagy nem tudtátok megnyitni a linket?


Válaszotokat előre is köszönöm.

2023. dec. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Én nem pontoztalak le, de nem tetszik a "fitness popsi". Olyan mint egy pasié. Persze a kérdező által linkelt sem tetszik.

Amúgy szerintem sokat hozzátesz a lepontozáshoz a kioktató stílus, meg a gyomorforgató "popsi" szó használata. Popsija 10 éves kor alatt van a kislányoknak.

Kérdező, ez nem természetes. Vagy műtött, vagy ps, de leginkább mindkettő. Csodálokozom hogy nem esik hátra tőle.

2023. dec. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha linkelek egy normál, de igazi popsit, akkor felpontoztok? 😀😀
2023. dec. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondom, hogy nincs a világon olyan zugplasztika, ahol bármit... de azért azzal legyetek tisztában, hogy normális keretek között működő orvosi intézménynek kötelessége elhajtani a teljesen abszurd elgondolásokkal érkező elmebeteg kuncsaftokat. Ez a méret pedig abszurd kategória.
2023. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van egy munkatársam, akinek nagyon hasonló. Szerintem csak nagyon rossz gemetika, oda nem figyelés, eóprobléma...
2023. dec. 15. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!