Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Főleg fiúk; Túlsúlyos lennék?...

Főleg fiúk; Túlsúlyos lennék? 162cm 60-61 kg vagyok,14 éves. Erős a csontozatom, ez tény, de ez sok?

Figyelt kérdés

[link]


ilyesmi alakom van. kövér vagyok???

ma a sulis védőnő közölte, hogy az enyhén túlsúlyos és a nagyon túlsúlyos között állok, és hogy fogyjak le.


tényleg nagy a gáz?? én sosem tartom magam jónak, szerintem nincs csinos alakom. (homokóra vagyok) mások szerint pont jó vagyok.


vélemények? nemet és kort is légyszi


2010. okt. 18. 16:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
hát igen...:) hozzád képest...:D nem tudtam h te lettél a viszonyítási alap xd:D
2010. okt. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

nem hozzám képest, hanem egy átlagos nőhöz képest, és megjegyezném, hoyg te nem 170akárhány centi vagy, de látom marhára figyelsz...


gratulálok xD

2010. okt. 19. 19:09
 13/25 anonim válasza:
Sztem elmegy, kicsit duci, de még belefér.
2010. okt. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
köszi! egyrészt: hogy te legalább a kérdésre válaszoltál. másrészt: hogy negadt disznózol le rögtön. (mivel elég bunkó dolog. kértem a véleményt, de a molett és a duci elég,nem kell h kövér)
2010. okt. 20. 19:31
 15/25 anonim ***** válasza:

Magasság-100 az elvileg normális, még a BMI index szerint is (tudom arra azt mondják, hogy hülyeség, mert nem a súly számít, de ha meg nem a súly számít, akkor meg senki ne mondja 2 szám alapján, hogy kövér vagy:-D)

A 170/50 barátnős 17F meg be van szűkülve, ne az ilyenekre alapozz, 170/50 az a ruhafogas-modelleknél normális, aki meg az irigységből sértegetést írta, mert ő 47 kg, neki üzenem, ha nem inged, ne vedd magadra.

Viszont: Akit linkeltél, az a lány messze több, mint 60 kg, ránézésre van kb 75.

Nem vagy túlsúlyos. Lehet, hogy van felesleged, tornázzál, formálódj, de nem kell fogynod, a súlyod teljesen normális.

2010. okt. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

kedves utolsó! köszönöm a válaszodat, akkor valószínűleg rossz a meglátásom. egyébként azt hallom, hogy van fenekem meg mellem, vékony a derekam, de a combomon van 1 kis fölesleg meg 1 kis úszógumi.. ez van. kérdeztem.


és kedves utolsó válaszadó: köszönöm, hogy megvédtél, jól esett, bár megoldom egyedül is:D

2010. okt. 20. 19:52
 17/25 anonim ***** válasza:

Az utolsó vagyok.

Ha vékony a derekad, az a lényeg, a többi meg nem baj, ha kicsit sok. Ha homokóra alkatod van, akkor annak örüljél:-D


Csak kiakasztanak az ilyenek, hogy "Hát ez így nagyon nem jó, X-nek kellene lenned, mert a Marika néni meg én is annyi vagyok, úgyhogy ez az ideális"... (Nem csak súlyra értem...)

2010. okt. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

heti 3× táncolok és hete 2×-3× futok, sokat sétálok...


Akkor nem értem, hogy hogy a francba van rajtad akár egy kiló felesleg is... Vmit rosszul csinálsz!

2010. okt. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

kedves 19:44es válaszoló.. nagyon nem vagyok irigy a kérdezőre:) azt elhiheted:D

kérdezőnek: tudom h nem vagyok 170 cm..viszonyításként mondtam h ő is kb ugyan olyan vékony alkatú mint én.

és ahogy látom te nem figyelsz.;)

2010. okt. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg félreértettél.

"mér lenne csont kollekció aki 170 cm és 50 kg?:D:O

én 163 vagyok és 47 kg és én se vagyok csont kollekció"

Ezt írtad. Erre írtam, mivel ő NEM rád mondta, miért veszed magadra, lehet, hogy te nem vagy az, de a 170 centihez az 50 kg az tényleg kevés.

Amúgy meg egyénfüggő, 48 kilóval is lehet valakin felesleg, ha sz*rul oszlik el, vagy kevés rajta az izom, és lehet, hogy valakin 60 kg-osan sincsen, mert arányos/izmos az alkata.

2010. okt. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!