Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az mit jelent, ha egy 25 éves...

Az mit jelent, ha egy 25 éves fiúra/férfira azt mondják, hogy "szép arcú"?

Figyelt kérdés

Tudtommal csak a lányokra/nőkre mondják, hogy szép, de fiúra/férfira miért?


Azt már előre gondolom, hogy nem férfias, és nem is jóképű, de akkor mi?



2023. aug. 12. 14:04
 1/8 qborka ***** válasza:
87%
Azt, hogy szépnek találja,aki mondja róla. 🙂 Én is szépnek látom a páromat.
2023. aug. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az oké, de miért nem azt mondják, hogy jóképű? Azért, mert inkább feminin, mint maszkulin? 🤔
2023. aug. 12. 14:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, pontosan. Szóval vigyázz, nehogy szabadságvesztésre ítéljenek, mert te leszel ott a... Na tudod ki/mi 😬
2023. aug. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Metionin ***** válasza:
Hogy szép az arca? Ugyanaz, mint a jóképű.
2023. aug. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha te most mindenáron azt akarod kihozni, hogy márpedig a férfi úgy jó, ha minél rondább, tuskóbb fejű és rémisztőbb az ördögnél, akkor egészségedre... Neked is meg a sok milliónak, aki ezt az elmebaj vonalat képviseli.

Örülnél neki inkább, édes istenem...

Egyébként szerintem a "szép arcúval" kerek perec megmondták, hogy az illető tényleg jól nézel ki, a "jóképű" az egy olyan elcsépelt, üres mellébeszélés már, hogy kb. bármelyik lófejűre rámondják, aki elég magas, elég vállas, van diplomája, és megvan mindkét szeme, füle. Na az már jóképű. Hát a francokat az, de mindegy.

2023. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem mondták utolsó, azért kérdeztem. Én eddig csak úgy hallottam ezt, hogy a lányokra szokták mondani, de jól van, akkor legyen így, ahogy te mondod.
2023. aug. 12. 17:07
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy még a "helyesnél is helyesebb", kifejezetten esztétikus, jó arányokkal rendelkező arcszerkezete van.
2023. aug. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez a bokok legnagyobbja reszemrol,ha vkire en ezt mondom. Tudod van aki helyes/jokepu,aki feltunoen helyes (ezek tudnak ferfiasak lenni es rondak,decvonzoak). A szep meg szebb a helyesnel. Azaz helyes es vonzo. N
2023. aug. 15. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!