Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Összességében elégedettek...

Összességében elégedettek vagytok az Avon termékekkel?

Figyelt kérdés

eddig sosem rendeltem, de most kezembe akadt egy katalógus és az akciós termékeik jó áron kaphatóak és nagyon tetszenek.

megéri tőlük rendelni? nyilván nem várom, hogy csúcsminőségű biokozmetikumot kapjak, de mondjuk egy jó középkategóriás azért elérnek? van esetleg olyan termékük, ami tutira jó vagy olyan, ami nagyon rossz?

köszönöm a válaszokat


2010. okt. 14. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Én megvagyok elégedve!

A legjobb szerintem a Shock szempillaspirál!(egyszerűen imádom!)

2010. okt. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én is supershock spirál rajongó vagyok :D amit nem éri meg rendelni (ismerőseim közül senki nem szerette, meg én sem) azok a samponok és a dezodorok. parfümök, sminkek úgy nagy általánosságban jók.
2010. okt. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én abszolút nem vagyok az avonnal megelégedve... sokkal rosszabb a minösege mint az én kedvenc smink márkáimnak (Rimmel, Maybelline)
2010. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Egyébként a Rimmel és a Maybelline tenyleg azt nyujta amit reklámoz is...tehat azt kapod amire beruhaztal... az avonnal ez mar nem mondható el... (utolso voltam) 23/L
2010. okt. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az Avontól a spa termékek jók, a többi semmit nem ért. Sminkben a szájfények tutik.A szempillaspirálokat hagyjuk, de a Maybelline se jobb.
2010. okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is a supershock szempillaspirált istenítem. Soha nem pereg, nem maszatolódik és napvégén is ugyanolyan szép és fekete tőle a pillám mint reggel fél6kor. :)

Én a tusfürdőiket is nagyon szeretem, és a color trend körömlakkok is egész jók. :)

2010. okt. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A sminkcuccok minőségével nekem nincs gondom... inkább azzal, hogy a katalógusban sokszor egyáltalán nem olyan a cuccok színe, mint a valóságban (szval ha nagyon egy bizonyos színre mész, inkább menj el egy Avon márkaboltba lecsekkolni, ha van a közelben).
2010. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az Avon tipikusan az a vállalat, amely eljátssza, hogy minőséget ad (a csomagolással, reklámokkal stb.)de igazából Miss sporty, S-he minőségű termékekkel nyomja. A dekorvonalukat szeretem, mert nem problémás a bőröm és rólam nem mászik el a szemhéjpúderük. Az arckrémeiket egyszerűen betiltanám. Van amihez jobb áron hozzá lehet jutni, mint a drogériás cuccokhoz (pl.alapozó, szempillaspirál bár most már drogériás viszonylatban is vannak olcsók és elég jók)szóval összességében én szeretem ,de bosszantó, hogy egyre irreálisabbak az áraik, és sok esetben köszönő viszonyban sincs a minőséggel.
2012. ápr. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!