Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A DM-ben meddig lehet halmozni...

A DM-ben meddig lehet halmozni a pontokat? Végtelenségig?

Figyelt kérdés
Elég sokat összegyűjtöttem már, de nem akarom még begyűjteni, az a célom, hogy ebben az évben nem váltok be, hanem meglátom mennyit tudok összegyűjteni, és következő év elején váltom be. Van vmi ponthatár, ami felett már azt mondják, hogy kezd el beváltani, ne halmozd tovább?

2023. máj. 31. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Nézz utána, hogy az érvényességük nem jár-e le vmikor.
2023. máj. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"A gyűjtött pontok a jóváírástól számítva 3 évig érvényesek. A 3 évnél régebben gyűjtött pontok minden év szeptember 30-án kerülnek törlésre. Válsta be pontjait rendszeresen, hogy elkerülje a pontok elévülését. A pontegyenleg menüpontban ellenőrizheti, hogy várhatóan évülnek-e el pontjai, és szeptember 30. előtt még beválthatja azokat."
2023. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2-es vagyok.


Azt lehagytam, hogy csak ennyit ír a pontokról, de én összességében szerintem nincs ponthatár, de letudnak járni, szóval arra azért figyelj.

2023. jún. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!