Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek fehér körömlakkért...

Szerintetek fehér körömlakkért szólnának a suliban a tanárok? :D

Figyelt kérdés
13/L
2010. okt. 10. 09:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a majdnem átlátszóért,rózsaszínesért is szóltak.Bár csak a mi ofőnk szólt,még az 5-6-osok is festették kékre,meg pirosra.Emlékszem még "kislányok ne fessétek a körmötöket":D

Próbáld ki,ha nem tetszik nekik lemosod.Ha jó ofőd van,nem fog szólni érte:)Ha meg olyan régimódi f**z,mint a miénk akkor felejtheted el:S

Szóval tanárfüggő:)

2010. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Egészet befestenéd, vagy csak franciára? Nem tudom milyen iskolába jársz, de az én általános sulimba nem lehetett se sminkbe se kifestett körömlakkal menni és hajat sem lehetett festeni. De ez iskolától függ. Szerintem csináld meg franciára, azért tuti nem szólnak és szerintem amúgy sem szép, ha az egész körmöd fehér. Ha egész körmödet festenéd, akkor inkább valami halvány barnás/testszínűt válassz. Az alig látszik, vagy pedig halvány rózsaszínt. :)


18/L

2010. okt. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
47%

Olyan, mintha hibajavítóval festenéd be XD

Szerintem 13 évesen még fölösleges körmöt festeni és sminkelni. Ha nagyon ki akarod festeni, akkor valami halvány színt válassz, rózsaszín a legjobb. De tényleg csak olyat, ami nem feltűnő.

2010. okt. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nagyon gáz ha az összes körmödet fehérre akarnád festeni
2010. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%

szerintem rohadt jól néz ki


[link]


de 13évesen még nem kéne ezt csinálnod elég két év múlva festened a körmöd

2010. okt. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

kösziaváalszokat.:D

amugy mindegyiket befesteném fehérre.

mindenkinek ment a zöld kéz:)

2010. okt. 10. 11:02
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Második vagyok. Szerintem nagyon ronda és igénytelen :S Ezen az oldalon a két legfelső nagyon szép: [link]
2010. okt. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi:]
2010. okt. 11. 19:24
 9/9 anonim ***** válasza:
lány osztélytársamnak műkörmön f asz van azér nem szolnak
2014. márc. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!