Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehet valaki olyan csinos...

Lehet valaki olyan csinos H&M, Bershka, Shein, turiból, mint az, aki drága ruhákat hord?

Figyelt kérdés

Ha ízlésesen öltözik, akkor számít, hogy nem márkás? (Mondjuk turiból találtam pár márkás cuccot.)

Vagy egy csizmán, szandin nagyon meglátszik, hogy csak deichmanos?


2023. ápr. 26. 21:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a ruha teszi az embert.
2023. ápr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha jó szabásü ruhákat fogsz ki, akkor az is lehet csinos. Egyébként tudom mire gondolsz. Mikor lerí az anyagról és a szabásról a minőség. Ezen már én is gondolkodtam egyébként. Az a baj h ezeket a fast fashion márkákat is drágán adják, nem hogy a még jobb minőségűt ami nem nyúlik ki 3 mosástól.

Viszont tényleg nem a ruha teszi az embert

2023. ápr. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Hát igen. :( egy kötött pulcsi fast fashionból alig van 7-8 alatt. Vagy egy farmer.

Aztán ha változatosan akarsz öltözni, akkor ez is egy vagyon, nemhogy a nevesebb márkák.

2023. ápr. 26. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy minimalista leszel és kevés ruhád lesz, de az kombinálható és minőségi.
2023. ápr. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Am fogalmam aincs h ezek az emberek akikről beszélünk honnan öltöznek.. 🤣🤣🤣
2023. ápr. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Így sincs olyan sok ruhám

Jelenleg: 4 farmer, 1 bőr utánzat nadrág, 2 szövetgatya +az edzős cuccok, otthoni leggingsek, melegítők.

Van kb 15 felsőm (hosszúujjú)

5 kötött pulcsim

2 átmeneti kabátom

2 sneakerem+1 bokacsizmám

Ezeket hordom jelenleg.

2023. ápr. 26. 23:15
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja meg 2 szoknyám, 2 ruhám, és egy elegánsabb cipőm, de szoknyákat és ruhákat csak alkalmakra hordok.
2023. ápr. 26. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is tudom mit mondasz.

Amikor pepcos ruhában megyek be egy olyan boltba, ahol 30ezer egy cipő, valahogy érzem, hogy lesül rólam, hogy úgyse tudnám megvenni :D

Shein-ről próbáltam ruhákat venni, de az se olcsó, mert 40ezer forintnyi ruhából alig a fele lett jó..

2023. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Na jó. Ezentúl egy ccc-ben vagy playersoomban is rosszul fogom érezni magamat, pedig eddig a 30 ezres cipőt nem is tartottam olyan nagy kunsztnak. XD Mármint lassan egy Deichmann és Ccc is csak 30-ért adja a normálisabb cipőket. Arra az egyre tényleg be szoktam ruházni.
2023. ápr. 28. 09:48
 10/10 A kérdező kommentje:

Ja igen. A SHEIN lutri. Eddig nyári felsőket rendeltem onnan, meg nyári lenge egyberuhákat. De azokat nem írtam ide, csak azt, amit a jelenlegi időszakban hordok.

Felsőből 6-ot vettem, abból 2 meglepően jó, 3 olyan so-so, de van egy, ami hordhatatlanul csúnya és vékony anyag.

A lenge ruhácskám meg szépek, de tapintásra nagyon olcsó anyaguk van. Abból 3-at vettem, minit.

2023. ápr. 28. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!