Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni szépségkirályn...

Hol lehet kapni szépségkirálynős szalagot?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam virágboltban, de sztem ott önmagában a szalagot nem árulják. Rövidáru boltban pedig nem tudom, h van-e elég vastag szalag? ÉS hol/hogyan lehetne rá feliratot készíteni?
2010. okt. 8. 07:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Vastag szallag, ott ahol írtad,ill hobbi kellékes boltban majd textil festékkel. Vagy megveszed készen- lánybúcsú kellékeket kerees a googleban.
2010. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azt meg kell nyerni, butus. :P

Am bemész nagyonn rövidáruboltokba, és megkérdezed, vagy hogy ha nincs, tudnak-e valahonnan. És ja, textilfilc, ahogy mondták, vagy hímezhetsz is. Ha nincs elég széles, akkor meg veszel megfelelő anyagot és beszegsz belőle egy elég hosszú csíkot.

2010. okt. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!