Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek tetszik ha...

Lányok nektek tetszik ha valakinek ilyen a háta? :D (kép) tuti megnézed mert kiírtam, hogy kép!?

Figyelt kérdés

Vagy mi a véleményetek erről?:D

16F

[link]


[link]


2010. okt. 5. 20:23
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szep a hatad, nem tetszik, ha valaki ilyen nagy debella allat. (Ha csak izom lenne, az jo, de a hajas izom nekem nem tetszik)
2010. okt. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
Én pont a vékony, szálkás testet nem szeretem. Jó, ha van rajta zsír, és nem zörög a csont, meg nem beton izom, bele lehet markolni. Viszont a bicepszed nagyapáméra emlékeztet... :D Karok nélkül, a hát még fasza, zsírpárnával együtt is, de a karok túl vastagok. Ez az én véleményem. 20/L
2010. okt. 6. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek!

erőléttel nincs gond mivel 6éves korom óta sportolok... csak egy ideig abbahagytam és elhíztam :S hát sajna kicsi változás de most annyian írták, hogy rászántam magam ebbe a hónapba csak szálkásítok :S :D

ma 25perc futás meg 15perc bicikli szóval cardioztam meg derekaztam :)

2010. okt. 6. 16:14
 54/58 anonim ***** válasza:
Bocsi, ez nekem túl izmos már, de bztos van olyan, aki ezt szereti :)
2010. okt. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

-.-' na ráuntam... emberek 16éves vagyok és 80al nyomok fekve

bicepszre egykezessel megy 18kg-val, hátra 70-75kg tricepsz is 70-80között na ne akarjátok megmagyarázni, hogy nem vagyok erős létszíves... Oké, hogy nem látszik annyira de nem sokan csinálják szerintem ennyivel 16évesen és nem szedek semmi cuccot csak fehérjét...

De köszönöm a válaszokat, aki kötekedni akar a monitor jobb felső sarkába van egy piros X na arra kattintson :)

2010. okt. 6. 16:30
 56/58 A kérdező kommentje:
és amúgy se lehet mindenki szálkás mint egy hal..
2010. okt. 6. 16:38
 57/58 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtuk, hogy nem vagy erős, hanem hogy van rajtad felesleg és hátad a kezed meg úgy összességében ettől vagy nagydarab. Szerintem ez nem vonzó és a testépítés lényege egy esztétikus test felépítése és nem az újságokban koksztól dagadó "példaképek".
2010. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim válasza:
mit vársz hogy dicsérjünk meg mer 80al nyomsz fekve? és te hány kilo vagy? 100?? én 17 éves vagyok és 67 kilosan nyomok 6ot 110be, példának okáért mert rajtam izom van és nem zsír. tessék futni a tvnézés zabálás kombinácio helyett:)
2010. okt. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!