Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az Outspoken by FERGIE új...

Az Outspoken by FERGIE új Avon-os parfümnek milyen az illata?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Nőies;virágos, olyan tubarózsa illatú, nekem annyira nem jön be,de ez nem azt jelenti, hogy neked nem fog tetszeni:)
2010. okt. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem.. szóval akkor túlzottan virágos? Kb olyan mint a virágos kenzo? vagy azért annyira nem?:D
2010. okt. 3. 14:26
 3/9 anonim ***** válasza:
szerintem annyira nem, bár nem tudom a kenzo-nak mennyire van erős illata, ez olyan kicsit fanyarkás, de nem tudom neked leírni, egy tanácsadónőtől rendelj parfümmintát, az nem drága, és ha tetszik, akkor meg tudod rendelni.Jobb tanácsadónőknek már meg is van a parfüm, így lehet meg is tudja mutatni neked:)
2010. okt. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm :) utánanézek
2010. okt. 3. 14:59
 5/9 hot_kiss ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, szerintem nagyon jó illata van. Újságban is nagyon bejön, de rendeltem próbát, úgyis nagyon finom.
2010. okt. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az avonban nagyon megéri most 5000ft és adnak hozzá tusfürdőt meg spray-t(aszthiszem) nekem nagyon tetszik:D ugy megvenném, de sajnos én Bruno Banani pure woman mániás vagyok:D
2010. okt. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az AVON-nál most 5500 forint a parfüm, ami 50 ml-es és ajándékba jár hozzá Outspoken testápoló és deó. Tudom, hogy nem ez volt a kérdés, de szerintem is nagyon megéri. Nekem nagyon bejön az illata. :)

20L

2010. okt. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Szia :D tudom már megrendeltem vateráról 3500-ért és + még ajándékot is kapok :)
2010. okt. 20. 19:42
 9/9 anonim válasza:

Én holnap kapom meg az Avon rendelésem és én is csak 3500t ért jutok hozzá testápolóval meg sprayel együtt,mert az Avonos csajnak 17ilyen rendelése gyűlt össze így az 5500ból le jön neki mindegyikről 2000Ft! Szóval tényleg megéri,plusz ezek szerint nagyon nagy rá a kereslet! :)

Isteni illata van apárom tépi le a ruhámat rólam,ha megérzi rajtam(nekem ez a 2.üvegcse)

2010. okt. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!