Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Van a feleségemnek egy fülbeva...

Van a feleségemnek egy fülbevalópárja, az van belenyomva hogy D34 Kacak. Kíváncsi lennénk mit jelent. A neten nem nagyon találtam róla semmit. ez a próbanyomat mit jelent?

Figyelt kérdés

#d34 #kacak
2022. dec. 25. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Milyen fülbevaló pontosan?

Honnan van, milyen anyagból készült?

A D34-ről én annyit találtam, hogy valami gyártói cikkszám lehet. A "kacak" pedig malájul jóképűt jelent.

2022. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
aranynak tűnik ránézésre. Hagyatékból való,csak nem fűz hozzá érzelmeket. Ha nem kapunk választ,be is fogjuk vinni ékszerézhez megnézetni,csak nem találja az egyik felét,pedig úgy emlékszik együtt rakta el. Nekem azért gyanús,mert ahol nem érintkezett semmivel,ott be van homályosodva,mintha sárgaréz lenne,de én nem értek az aranyhoz,csak itt megkérdeztem,hogy mire számítsunk?
2022. dec. 27. 00:18
 3/3 anonim ***** válasza:

Ilyeneket kell keresni:

[link]

2022. dec. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!