Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek beforrt már a fülem?

Szerintetek beforrt már a fülem?

Figyelt kérdés
Kb 3 éve, de lehet van már négy is hogy lett egy fül piercingem porcba. Kb fél évig egy évig volt benne aztán kiszedtem mert igazából sosem gyógyult be és mindig fájt. Azon gondolkoztam hogy megpróbálnám visszatenni. A helye azóta is látszódik, ki tudom tapintani. A kérdés inkább az azokhoz akik talán jobban értenek hozzá hogy van értelme próbálkozni ( mivel nyilván próbáltam már beletenni, simán nem ment). Tehát hogy mennyire éri meg erőltetni vagy ilyenkor más esélytelen?

2022. aug. 17. 20:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Azt még hozzátenném, hogy több fülbevalóm is van. Van amelyik szintén hónapokig nincs benne és utána simán vissza tudom tenni. Ez mondjuk nem pár hónap hanem nyilván évek.
2022. aug. 17. 20:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatod újralyukasztatni, illetve beletenni így is; ha sikerül, akkor még nem teljesen forrt össze.
2022. aug. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!