Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vadhús az orr piercingem...

Vadhús az orr piercingem mellett?!

Figyelt kérdés
Sziasztok kb 3 hete szúrtak nekem orr piercinget,kb másfél hete vadhús kezdett el köré nőni. Kenegetem tetrtánnal,octenysept (nemtudom hogy kell leirni) vel fujom,neha aloe first-tel. Kicsit kisebb lett de ugyanugy ott van,mit tudnek vele csinalni? orvosi fem piercing van benne.

2022. júl. 29. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz és kérdezd meg...
2022. júl. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 segitseg ***** válasza:
Nekem is kijött ilyen bridge piercingnél. Pánikra nincs ok, ez a gyógyulási folyamat része, össz-vissz annyi a baj vele, hogy esztétikátlan, vagy hogy néha viszket, de el lehet tüntetni megfelelő ápolással (én is Tetránt használok)
2022. júl. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 segitseg ***** válasza:
Hármas vagyok, a kérdésedre nem is válaszoltam🤦🏻‍♀️ fel kellene szívódnia kis idővel, el fog tűnni az szerintem
2022. júl. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3 as koszonom szepen! tetrannal kenegetem mar picit szebb,remelem hamarosan elmulik,gondolkoztam h az ekszert kene kicserelni,de nemhinnem h jo otlet gyulladt sebben cserelgetni a piercingeket
2022. júl. 30. 15:12
 5/5 anonim ***** válasza:

En is lefutottam ezeket a koroket, kenegettem mindenfelevel, de nem segitett semmi. Felhivtam a piercert, hogy most mi legyen, azt ajanlotta, hogy naponta hatszor-hetszer kenegessem almaecettel (fultisztitot kell beleaztatni es ugy). Mondjuk ezt mondhatta volna akkor elore is, nem art az ilyesmit tudni...


Nem hiszitek el, de 1 het alatt eltunt a vadhus, pedig azelott mar 2 honapja megvolt.

2022. júl. 31. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!