Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik fülporcba szúrt piercin...

Melyik fülporcba szúrt piercing fáj jobban?

Figyelt kérdés

daith, tragus vagy helix?


Már van daith..csak arra lennék kíváncsi hogy ugyanolyan érzés-e. Gondolkodom a traguson, és talán helix is lesz (abban nem vagyok biztos.


2022. júl. 22. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Tragus piercingen én is gondolkodtam és szertnék is de mivel elég közel van a hallójárathoz kissé félek tőle(hallottam már, hogy valaki nagyon megszívta vele)


A helix piercing sztem egyáltalán nem vészes, nekem van kettő is, könnyen kezelhető és gyorsan gyógyul ha vigyázol rá. Nyilván a szúrás az fáj meg utána 1-2 nap de utána tűrhető.

2022. júl. 22. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért félsz a tragus-tól? Mit hallottál?
2022. júl. 22. 14:18
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem több helixem, conchom és tragusom is van. A helix volt mindig a legfájdalmasabb, maga a szúrás is, és a szúrás utáni hónapokban is az volt a legmacerásabb, a tragus volt a legjobb. Amúgy én is a tragustól tartottam a legjobban, de végülis gyógyulás és maga a szúrás szempontjából az volt a legkevésbé problémás.
2022. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
A tragusok nekem is csak kis feszítő érzés voltak, szépen problémamentesen gyógyultak. A helix szúrása sem volt gáz de macerásabban gyógyult, pár alkalommal begyulladt, jellemzően menstruációkor. Daith nincs de rook van, semmi baj nincs vele, jól viselkedik. Viszont van egy conch, na az fájt amikor szúrták és szintén gyulladozik hormonális hatásra. Úgy látszik, nekem ezek a külső részen lévők hisztisebbek.
2022. júl. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Daith nekem sincs, nem tudom mennyire fáj. Viszont tragus és helix is van. A tragus szúrása nekem eléggé fájt, de túl lehet élni, a gyógyulás sokkal rosszabb. Helixbôl kb 5 van, egyik se fájt szúrásnál, illetve lövésnél (nem ajánlom, nekem szerencsém volt, meg nem is tudtam, h nem szabad amikor csináltattam), gyógyulása is csak akkor volt rossz amikor megnyomódott/megrántottam.
2022. júl. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem helix van, egyáltalán nem fájt, inkább csak kellemetlen volt.Esküszöm a fülcimpába jobban fájt.
2022. júl. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tragus egyáltalán nem fájt szúráskor, hamar is gyógyult, nem okozott gondot.

Helix szúrása már nem volt ilyen fájdalommentes, de vészes sem. Sokáig gyógyult, kb. fél év.

2022. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!