Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Könnyebb az élet ugy, ha...

Könnyebb az élet ugy, ha valaki szép?

Figyelt kérdés
Mert szerintem nem feltétlenül...
2010. szept. 18. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

nem könnyeb


akkor is találhat MEGAnnyi okot miért xar az élet

ettől függetlenül a legtöbb szép csajt egoista bunkónak tartom:)

2010. szept. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
Bizonyos előnyökkel jár de ezek olyan jelentéktelen dolgok. Viszont előítéletek azok akadnak dögivel mint pl.: bunkó, nagyképű stb.
2010. szept. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

meg egy csomóan lehet úgy állnak a dologhoz, hogy ha szép akkor biztos hülye és ribanc is az illető :S amúgy szerintem személyfüggő. egy csúnyább lány is lehet nagyon megnyerő!

17/L

2010. szept. 18. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ha én szépnek tartanám magam akkor biztos könnyebb lenne(: de ez tényleg személyiségfüggő..osztálytársam 200 kg, emellé csunya is mégis azthiszi h ő a valaki -.-"
2010. szept. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Én elég jól nézek ki szinte mindenki szerint, és beképzeltség nélkül szerintem is így van. Én így gondolom, be is vallom magamnak és mindenkinek.


Ettől függetlenül az életem egy nulla, jelenleg depresszió és pánik miatt nem bírok kimozdulni sehova és iskolába se bírtam bejárni mert rosszul vagyok mindig sajnos. Pedig nagyon mennék mindenhova. Csomó tervem van (modellkedés stb.) de nem tudom megvalósítani mert nincs erőm rá. Az életem kilátástalan.


Kb. ennyi

2010. szept. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én sosem akartam hagyományos szépség lenni nem is vagyok. Különleges az arcom, és rá is kontrázok, egyébként nem könnyebb. A szép nőket is ugyanúgy megcsalják pl. Nem sok mindenre garancia..
2010. szept. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sok mindenben könnyebb.
2010. szept. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
szerintem pedig sokkal könnyebb az élete egy szép embernek, mivel az első benyomás a külső alapján történik. bárki-bármit mond, így van.
2010. szept. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
sokkal konnyebb..persze csak akkor ha van egy csopp esze is. lattam mar sok szep lanyt de olyan butak voltak mint a fold.
2010. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Szépség, okosság és ízléses öltözködés szerintem a nyerő kombó. Egy üresfejű csajon már ránézésre látszik, hogy butácska, de ha előbb nem is, egy-két mondat után kiderül a dolog. :D


Ha valaki tisztában van az értékeivel, az egészséges önbizalom szerintem. Az önbizalom ( és a belső harmónia) pedig csak fokozza a szépséget. Bár az irigyek nagyképűnek és beképzeltnek nevezik őket. Ez mindig is így lesz.

2013. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!